KONST / Litografier / Färglitografier 9076166
nr 907 6166
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 6 st. Charles Sjöholm (f. 1933), Stockholmsmotiv, 262/295, signerade, motivet: 43x53
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 25 augusti 2014
kl 20:27:48
25/8 20:21:13
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm